8 LET EXISTENCE     2010 - 2018
TJ Sokol Luka nad Jihlavou

Mikulášský turnaj je za námi

Mikulášský turnaj je za námi - obrázek

Mikulášský turnaj je za námi - obrázek

V sobotu 3.12.2011 se naše dva týmy dočkaly pořádného křestu ohněm. Po úspěšném účinkování na turnajích v Jeclově a v Lukách jsme tentokrát pořádně narazili a vybrali jsme si tzv. nováčkovskou daň.

Celý turnaj jsme museli polykat hořké pilulky v podobě jednotlivých proher. Nutno podotknout, že to na druhou stranu nebyly obzvlášť velké debakly a nějaké body se podařilo soupeřům ukořistit. Avšak nervozita a psychická nepřipravenost vedla ke špatnému hernímu projevu i výsledkům.

I přes všechny špatné stránky se našlo jedno ocenění, které náš oddíl získal a to cenu pro nejstaršího hráče turnaje, kterou obdržel náš Karel V. I my mu gratulujeme a přejeme, aby mu vydržela chuť do hry.

Každopádně byl tento turnaj pro všechny naše hráče ohromná zkušenost a ukázal, že je potřeba dál na sobě pracovat a zlepšovat se. Podrobnější report a snímky přineseme později.

 

05.12.2011 11:39:01
markrot
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one