slavíme 10 LET NA SAKU     

2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou

3. ROČNÍK LPL A JEHO HODNOCENÍ

Logo loucké ligy 3.jpg
Vraťme se ke skončené sezóně LPL, ve které poprvé měly možnost startovat dva týmy VT AGU a to RED a BLACK. Volejbalový tým chtěl dát prostor všem svým hráčům, aby si zahráli soutěžní utkání a nabyli herní praxi. Dá se říci, že se to splnilo, avšak mnohdy byl problém poskládat bez hostování hráčů z jiných celků dvě kompletní šestice. Otázkou je, jak to bude v příštím ročníku, ale ten začíná až na podzim 2016, takže vedení oddílu bude mít dosti času ke zvážení.

Jak si tedy obě družstva ve skončeném ročníku vedla? Lépe skončil v tabulce tým AGU RED, který obsadil 4. místo a polepšil si tak výsledné postavení oproti průběžnému, které zůstalo za očekáváním. Oproti loňsku jde o pokles o dvě příčky, je však nutno podotknout, že AGU RED hrál několik dlouhých utkání na 5 setů, kde mnohdy obdržel pouhý bod a to bylo zřejmě příčinou neobsazení medailové příčky. Za tým RED získala nejvíce hlasů v soutěži o nejlepší hráče nahrávačka IVA Bednářová, která obsadila v tabulce individuálního ocenění pěkné 4.-5.místo.

AGU BLACK spíše sbíral zkušenosti a rozkoukával se v první ostré sezóně v soutěži. Celek měl potenciál nicméně ho často ztrácel zbytečnou nervozitou a nepohodou v týmu. Výsledky až na dva sety nebyly však ostudné a mnohdy BLACK zatápěli družstvům na špici soutěžní tabulky. Týmu ještě chyběla lepší docházka na ligová utkání a tak často hrával nekompaktní s hostujícími hráči. Nicméně jedno ocenění nakonec šestí Black obdrželi a to individuální cenu za nejlepšího hráče ročníku LPL, kterou získal s přehledem Michal Kabátek.

Oba celky AGU budou mít ještě možnost vylepšení reputace a to v pohárovém turnaji, který se uskuteční 2.4.2016 v loucké sokolovně po celý den a zúčastní se ho všechny celky hrající letošní ročník LPL.
10.03.2016 10:48:30
markrot
PALAČINKOVÝ TURNAJ (5. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

25.4.2020 - JEŽEK CUP (8. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

?.6.2020 - BATELOVSKÁ SMEČ (13. ročník)
Batelov (kurty antuka)

?.6.2020 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (?. ročník)
Zbýšov okr. Vyškov (kurty písek)

?.7.2020 - TURNAJ O HVĚZDU JECLOVA (10. ročník)
Jeclov (kurty antuka)

1.8.2020 - TRADIČNÍ TURNAJ (20. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

5.9.2020 - AGU CUP (10. ročník !!!)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.10.2020 - O POHÁR MĚSTA SKUTEČ (11. ročník)
Skuteč (městská sportovní hala)

?.12.2020 - VÁNOČNÍ TURNAJ (8. ročník)
Třešť (městská hala)
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one