slavíme 10 LET NA SAKU     

2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou

9. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO AGU CUPU POKAZILO JEN POČASÍ

20190907_183810.jpg
První zářijová sobota patří v Lukách nad Jihlavou už devět let venkovnímu volejbalovému turnaji a nejinak tomu mělo být i letos. Bohužel noční déšť udělal z kurtů spíše „bazény“ a deštivé počasí v průběhu dne značně nabouralo plány pořadatelů s tím, že turnaj na třech hřištích proběhne. Marek Mašát, jeden z pořadatelů TJ Sokol Luka nad Jihlavou k tomu podotkl: „Pro letošní rok jsme udělali velký kus práce, abychom turnaj více propagovali a povznesli jej zpět na dřívější kvalitní úroveň. Poslední tři ročníky začalo jezdit méně týmů (pozn. loni jen šest celků). Promo turnaje se povedlo a my museli dokonce tři týmy odmítnout. Do turnaje bylo zaregistrováno dvanáct smíšených družstev a měly přijet týmy mj. i z Brna, Bystřice (Středočeský kraj) či Skutče (Pardubický kraj).“

A jak to dopadlo? Turnaj se nakonec musel zredukovat na polovinu startujících, tedy šest mančaftů, a přesunout do sokolovny. Zde se utkaly týmy AGU, Mimoni (oba Luka nad Jihlavou), Rošťáci, Blumy (oba Jihlava) a nováčci turnaje Na pohodu (Jihlava) a VT Kněžice, v systému každý s každým na dva sety.

Jednotlivá utkání nabídla dramatickou podívanou, pěkné výměny a boj o každý míč. Vítězem turnaje se stal nakonec celek Blum z Jihlavy, který obhájil vítězství z loňského ročníku. Domácí červenočerní volejbalisté AGU tentokrát bojovali s marodkou a dalšími indispozicemi a museli doplnit svoji šestici o dva hosty z Polné. Ani to jim však nepomohlo a bohužel se museli spokojit s posledním šestým místem.

Celkově se turnaj vydařil ke vší spokojenosti a již nyní se můžou všichni příznivci volejbalu těšit na jubilejní desátý ročník, který snad bude ve znamení lepšího počasí a přiláká kvalitní týmy z širokého okolí a rovněž diváky. Termín turnaje je plánován na 5. 9. 2020.

Tabulka turnaje:

1. BLUMY Jihlava
2. NA POHODU Jihlava
3. MIMONI Luka nad Jihlavou
4. ROŠŤÁCI Jihlava
5. VT Kněžice
6. VT AGU Luka nad Jihlavou
11.09.2019 20:32:55
markrot
PALAČINKOVÝ TURNAJ (5. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

25.4.2020 - JEŽEK CUP (8. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

?.6.2020 - BATELOVSKÁ SMEČ (13. ročník)
Batelov (kurty antuka)

?.6.2020 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (?. ročník)
Zbýšov okr. Vyškov (kurty písek)

?.7.2020 - TURNAJ O HVĚZDU JECLOVA (10. ročník)
Jeclov (kurty antuka)

1.8.2020 - TRADIČNÍ TURNAJ (20. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

5.9.2020 - AGU CUP (10. ročník !!!)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.10.2020 - O POHÁR MĚSTA SKUTEČ (11. ročník)
Skuteč (městská sportovní hala)

?.12.2020 - VÁNOČNÍ TURNAJ (8. ročník)
Třešť (městská hala)
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one