slavíme 10 LET NA SAKU     

2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou

AGU CUP 2015 SE VYDAŘIL

DSCN3059.jpg
V tradiční termín první zářijovou sobotu se uskutečnil již v pořadí pátý ročník stále populárnějšího turnaje AGU CUP 2015 ve volejbale. Pořadatelé pojali tento ročník jako slavnostní. Rozšířili poprvé v historii hru na tři kurty a pozvali rekordní počet 12 smíšených družstev. Nutno podotknout, že jim plán termínu tentokrát vyšel úplně ideálně, jelikož tento jediný den v týdnu bylo pěkné slunečné počasí.

Pojďme však přiblížit čtenářům samotný průběh turnaje. Po slavnostním zahájení a hromadném přípitku k 5. narozeninám turnaje se rozehrály základní skupiny na všech třech kurtech. Volejbalové týmy byly do základních skupin nalosovány po čtyřech. Domácí tým AGU Red jenž toužil po delší době po zisku cenného kovu, neměl letos štěstí na los a ten mu přiřkl těžkou základní skupinu. Překvapit tak mohl druhý místní celek AGU Black, který měl relativně hratelnější soupeře, avšak systém turnaje byl k "Černým" nemilosrdný.

Po odehrání základních skupin, kde byl k vidění na saku nejeden souboj a žádný z týmu nevypustil jediný balon, přišlo zápolení o konečné umístění a to ve skupinách o 1.-4.místo, 5.-8. místo a 9.-12. místo. Ve finálové skupině měl městys Luka nad Jihlavou zastoupení v podobě týmu Tenistů, kteří překvapivě proklouzli do finálové čtyřky. Obě dvě domácí družstva místní TJ Sokol, tradičně startující pod názvem dle barvy dresů AGU Black a AGU Red se nakonec potkala ve stejné skupině o 5.-8. místo. Bratrsky se tak seřadila v konečném pořadí na 7. resp. 8. místě. Sice je toto umístění v celé historii turnaje nejhorší, je však důležité sdělit, že primárním cílem pořádajícího volejbalového oddílu bylo precizně připravit velký a organizačně náročný celodenní turnaj.

A kdo obsadil první tři příčky? Po dvou letech nadvlády Bohdalova tentokrát pohár vítězů nad hlavu pozvedl loni druhý tým DÁREČCI. Na stříbrné příčce skončil nováček turnaje SRDCAŘI a bronzové medaile bral tradiční účastník ROŠŤÁCI. Po odehrání posledního utkání proběhl závěrečný slavnostní ceremoniál s vyhlášením výsledků a odměněny byly ještě dva nejsympatičtější celky a to poukázkou od hospůdky KOLNIČKA. Tímto bychom chtěli poděkovat za materiální, finanční i mediální podporu všem partnerům. Veliké díky patří zejména pak hlavnímu partnerovi turnaje Městysi Luka nad Jihlavou, Louckému zpravodaji, Modré pyramidě, TC Vysočina Jeclov, manželům Všetečkovým, Bínovým, restauracím Kolnička Hranatá koule a dalším kteří nechtěli býti jmenování. Na závěr se pak sluší poděkovat obětavému týmu v občerstvení, který se pod vedením Hany Stehnové vzorně staral o necelou stovku hráčů a další příchozí diváky.

Konečné pořadí turnaje:

1. DÁREČCI - Jihlava
2. SRDCAŘI - Jihlava
3. ROŠŤÁCI - Jihlava
-------------------
4. Tenisti - Luka nad Jihlavou
5. Blumy - Jihlava
6. Sešlost - Polná/Bohdalov
7. AGU Red TJ Sokol - Luka nad Jihlavou
8. AGU Black TJ Sokol - Luka nad Jihlavou
9. Jihlavská soda - Jihlava
10. 4. pralesní - Třešť
11. Family - Jihlava
12. Hranatá koule - Jihlava
09.10.2015 07:48:51
markrot
PALAČINKOVÝ TURNAJ (5. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

25.4.2020 - JEŽEK CUP (8. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

?.6.2020 - BATELOVSKÁ SMEČ (13. ročník)
Batelov (kurty antuka)

?.6.2020 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (?. ročník)
Zbýšov okr. Vyškov (kurty písek)

?.7.2020 - TURNAJ O HVĚZDU JECLOVA (10. ročník)
Jeclov (kurty antuka)

1.8.2020 - TRADIČNÍ TURNAJ (20. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

5.9.2020 - AGU CUP (10. ročník !!!)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.10.2020 - O POHÁR MĚSTA SKUTEČ (11. ročník)
Skuteč (městská sportovní hala)

?.12.2020 - VÁNOČNÍ TURNAJ (8. ročník)
Třešť (městská hala)
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one