slavíme 10 LET NA SAKU     

2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou

LPL POKRAČUJE 4. KOLEM

Logo loucké ligy.jpg
V sobotu pokračuje LPL již 4. kolem a před volejbalovým týmem AGU jsou dva těžké duely. V prvním se utká domácí celek s ROŠŤÁKY, kteří podávají kvalitní výkony a právem jim patří 2. příčka v tabulce. Oba soupeři se již střetli v prvním kole LPL a jako vítěz tehdy odcházel ze souboje tým Rošťáků. Nutno podotknout, že to byl vyrovnaný zápas. Ve 4. kole na sebe oba soupeři narazí opět, avšak zřejmě v jiných sestavách. Podaří se tentokrát týmu AGU vrátit soupeři porážku a připsat si první body?

Ve druhém zápase Loučtí sehrají volejbalovou bitvu se 4.PRALESNÍ. Bude to naopak první souboj těchto soků v LPL. S týmem z Třeště mají Loučtí volejbalisté dobrou bilanci. V loňském roce se oba soupeři setkali hned třikrát(pozn.: nepočítáme přípravné zápasy a zápas AGU Black). Dvakrát odešli oba celky smírně a jednou vyhrál tým VT AGU. Oba soupeři se dobře znají a tak bude zřejmě rozhodovat současná forma a lepší psychické rozpoložení.

Kdo nastoupí za VT AGU? Vedoucí týmu Mára nám sdělil, že tentokrát už jde do tuhého a tým potřebuje bodovou injekci. Tudíž není prostor na experimenty a příležitost dostanou opory týmu a hráči, kteří odvedli dobrý výkon v minulém kole. Můžeš nám tedy Máro sdělit jména vyvolených? "Nezlobte se, ale nechceme pouštět ven informace, jelikož soupeři sledují naše stránky. Navíc o některých pozicích není jasno a sestava se vykrystalizuje do finální podoby až ve čtvrtek na tréninku."
05.02.2014 12:14:25
markrot
PALAČINKOVÝ TURNAJ (5. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

25.4.2020 - JEŽEK CUP (8. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

?.6.2020 - BATELOVSKÁ SMEČ (13. ročník)
Batelov (kurty antuka)

?.6.2020 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (?. ročník)
Zbýšov okr. Vyškov (kurty písek)

?.7.2020 - TURNAJ O HVĚZDU JECLOVA (10. ročník)
Jeclov (kurty antuka)

1.8.2020 - TRADIČNÍ TURNAJ (20. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

5.9.2020 - AGU CUP (10. ročník !!!)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.10.2020 - O POHÁR MĚSTA SKUTEČ (11. ročník)
Skuteč (městská sportovní hala)

?.12.2020 - VÁNOČNÍ TURNAJ (8. ročník)
Třešť (městská hala)
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one