2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou

V BATELOVĚ LETOS SEDMÍ

Ilustrační foto 2015
Po čtvrté jsme se představili na Batelovské smeči, velmi dobře obsazeném a zorganizovaném turnaji a i přes bojovný výkon jsme překvapivého výsledku nedosáhli. Po drobných problémech na cestě jsme dorazili na již rozehraný turnaj a zjistili, že ve skupině budeme mít kvalitní soupeře: Mladí a nadějní, Mates, Sešlost Polná a domácí Batelov. Proti SEŠLOSTI jsme bojovali, ale soupeř rozjetý z předchozího utkání si výsledek pohlídal i přes to, že dohrával v pěti. S MLADÝMI A NADĚJNÝMI jsme rovněž nepodali špatný výkon, ale především paradoxně loucký Pospíchal v drese soupeře svou tvrdou a přesnou koncovkou určoval rozhodující body v obou setech. Ve třetím utkání se na nás konečně usmálo štěstí a proti domácímu celku jsme diktovali hru my. Získané tři body nás dostali opět do hry o postup do finálové šestky. V rozhodujícím utkání s MATESEM(pozn. za tým nastoupili sestry Hodkovi, které hrají závodně v mládežnických kategoriích, dva mladíci hrající vyšší soutěž za Velké Meziříčí a v neposlední řadě známí bývalý jihlavský hokejista Daniel Hodek) jsme v první sadě určovali vývoj skóre, ale nakonec jsme prohráli v dramatické koncovce o dva míče. Druhý set jsme již byli zakřiknuti a soupeř se svezl na vítězné vlně.

Ve výsledném součtu tabulky základní skupiny jsme tak společně s Batelovem spadli do skupiny o umístění o 7.-10. místo. Utkání proti Batelovu se přeneslo, takže jsme měli 3 body jisté. V prvním duelu nástavbové části turnaje nás tak čekal soupeř nesoucí název ŠESTKA ze zákl. skupiny B. V prvním setu jsme se prali spíše sami se sebou, jelikož jsme opět byli nuceni hledat motivaci při hře jen o 7.-10.místo. Nakonec jsme nepříznivé skóre v závěru první sady takřka převalili na naši stranu a druhý set jsme už hráli naši hru a do tabulky o umístění jsme přidali další tři body. V druhém a našem posledním představení jsme narazili na našeho místního turnajového rivala POZDNÍ SBĚR a svedli jsme napínavou bitvu. Nejprve jsme projevili pevnější nervy a o dva míče 28:26 jsme brali první set resp. bod, ve druhém setu jsme pak opět trochu honili dech a soupeř nakonec druhou sadu vyhrál 25:22. Jeden jediní míč tak rozhodl o tom, že jsme nakonec obsadili právě za Pozdním sběrem 8. místo.

Sestava: Mára, Karel V., Míra bedn.(j.h. volný hráč), David(j.h. Tenisti), Yaris, Iva Bedn.