2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou

VT AGU SE NEDAŘÍ

Jako by se hráči VT AGU motali v začarovaném kruhu - kruhu proher. Ano, tak by se dalo shrnout prozatimní účinkování volejbalistů z Luk nad Jihlavou v LPL.

Ve 4.kole VT AGU nejprve absolvoval odvetný zápas s týmem ROŠŤÁKŮ. Tentokrát dostali příležitost ti co projevili formu a stálice týmu. Nic to však nebylo platné. Z počátku to vypadalo nadějně, když po dvou setech byl na ukazateli skóre vyrovnaný stav 1:1, avšak ve třetím setu domácí totálně vybouchli. Byla znát přemotivovanost a nervozita. Ve čtvrtém setu se ještě Loučtí snažili prodloužit zápas, to se však nepodařilo.

Výsledné skóre po utkání VT AGU - ROŠŤÁCI 1:3(23:25, 25:23, 12:25, 21:25)

Sestava: Jirka, Karel V., Mára, Rosťa, Yaris, Míša
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ve druhém zápase VT AGU chtěl proti 4.PRALESNÍ za každou cenu bodovat, jelikož následná bodová ztráta by se jevila jako propastná. Do utkání nastoupila sestava domácích s drobnou obměnou. Ale ten večer jako by byl zakletý. VT AGU se nic nedařilo. Snaha byla marná a v týmu spíš panovala chmurná nálada než chuť do boje. To naopak 4.PRALESNÍ hrála uvolněně a šlapala jako dobře natažené hodinky. Loučtí dřeli, ale jejich herní krize se natahuje a budou to mít ještě hodně těžké, odlepit se ze dna ligové tabulky.

Výsledné skóre VT AGU - 4. PRALESNÍ 0:3(19:25, 16:25, 20:25).

Sestava: Petr B., Michal, Mára, Rosťa, Yaris, Lenka B.