2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou

VT AGU V JECLOVĚ OBSADIL SOLIDNÍ 6. MÍSTO

Závěrečný ceremoniál Jeclov 2017
VT AGU tradiční účastník sousedského turnaje v Jeclově letos obsadil 6. místo po boji s tradičním rivalem celkem BLUM. Pojďme se však vrátit k průběhu turnaje. Pohár o hvězdu Jeclova za své roky získal jméno a účastní se ho kvalitní celky z okresu. Loučtí volejbalisté v základní skupině porazili nejprve v derby utkání své kolegy Mimoně, pak si smlsli na FAMILY a věřili, že by letos mohli trochu poskočit v umístění a zavzpomínat na dobu bronzovou z let 2009 - 2010. Jenže další soupeř a to SRDCAŘI byli již nad síly bojujícího VT AGU, i když volejbal to byl dramatický a to hlavně v koncovce druhého setu. Poslední utkání skupiny svedl na saku domácí TC Jeclov a AGU tým. TC Jeclov letos vsadil na zkušené volejbalové matadory, kteří svým pojetím hry dokázali Aguánům dělat velké starosti. V druhém setu se navíc strhl liják a podmínky byly na hraně fair play. Obě družstva však po vzájemné dohodě pokračovala ve hře a déšť osvěžil především TC Jeclov, který utkání nakonec ovládl.

VT AGU obsadil třetí místo a podle systému turnaje byl přisouzen do utkání o 5. místo proti soku z LPL Blumám. Utkání skončilo 1:1 na sety, avšak o konečném umístění rozhodlo vzájemné skóre, které Blumy měly o dva míče lepší.

Sestava: Jirka, Libor, Karel V., Mára, Yaris, Šárka, Terka