slavíme 10 LET NA SAKU     

2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou
Další turnaj - obrázek

Další turnaj - obrázek

Dnes byla podána příhláška do volejbalového turnaje v Jeclově a to pro dva týmy AGU.

Opět po roce tak zkusí své štěstí dvě družstva pod hlavičkou VT AGU Sokol Luka nad Jihlavou. Letos to bude jistě opět těžké, protože turnaj má rok od roku kvalitnější obsazení a Loučtí chtějí minimálně obhájit loňský bronz a čtvrté místo.

"Tento rok už bude náš celek startovat v Jeclově na třetím ročníku po sobě. Tak se snad opět podaří zabodovat a získat nějaké pěkné postavení v konečné tabulce. Zkušenosti již nějaké máme, prostředí známe a tak musíme vše zvládnout hlavně po psychické stránce", říká s vážnou tváří vedoucí týmu Mára

Hodnocení Batelovské smeče - obrázek

Hodnocení Batelovské smeče - obrázek

Jednou jsi nahoře a jednou dole. Tak by se dalo charakterizovat účinkování louckého týmu AGU v Lukách a následně v Batelově. Po úspěšném turnaji na domácí půdě přišlo vystřízlivění a bodový půst. Naše družstvo neudělalo ostudu, pominemeli nelichotivé výsledné umístění. Skóre některých setů bylo vyrovnané, chybělo jen málo k získání několika remíz. Každopádně je potřeba se oklepat a jít dál. Věříme, že nás nedostatky v naši hře posadily zpět na zem a budeme se snažit na dalších turnajích podat kvalitnější a především stmelenější výkon. Více o turnaji naleznete v rubrice Reportáže.
Čeká nás další turnaj - obrázek

Čeká nás další turnaj - obrázek

Náš tým byl zaregistrován do tradičního volejbalového turnaje v Batelově. VT AGU zde změří své síly s dalšími jedenácti družstvy. Většinou se jedná o pro nás neznámé celky. Takže jedeme vyzkoušet opět něco neprobádaného:)
Výsledky APRIL CUPu - obrázek

Výsledky APRIL CUPu - obrázek

Přinášíme výsledné pořadí halového smíšeného turnaje v Lukách nad Jihlavou. V nejbližší době bude doplěna i patřičná fotogalerie a report z akce.

 

Konečné pořadí:

 

1. FAMILY

2. Vodaři

3. AGU Red

4. Mach a Šebestová

5. TC Vysočina Jeclov

6. AGU Black

APRIL CUP - obrázek

APRIL CUP - obrázek

Ano, je to tak, blíží se nám pomalu sobota 21.4.12 a halový turnaj APRIL CUP klepe na dveře.  Na co se můžete těšit? Především tedy na jistě parádní volejbalové bitvy v podání šesti smíšených družstev. Zvolený herní systém bude jistě velmi atraktivní. K vidění budou i jistě zajimavá derby utkání. Při příležitosti tohoto prestižního turnaje bylo provedeno, po několika letech, nové lajnování volejbalového hřiště.

Diváci mají samozřejmě vstup zdarma a pro všechny aktéry i diváky je přichystáné bohaté občerstvení. Specialitou bude míchaný drink za skělých 35 Kč! Po turnaji bude pokračovat zábavný program s muzikou a posezením až do půlnoci.

Na všechny se už nyní těší pořádájící a zároveň domácí tým VT AGU Sokol Luka nad Jihlavou.

Report z Velikonočního turnaje - obrázek

Report z Velikonočního turnaje - obrázek

Loucký volejbalový tým má za sebou první ostřejší start v letošní sezóně. Na velikonočním turnaji v Jihlavě, připomínám jubilejním 20. ročníku, se začátek sezóny moc nepovedl, ale hračí VT AGU neodcházeli se skloněnými hlavami. Sice učínkování po dohrání základní skupiny A bralo za své, ale ostudu zde loučtí bez pochyby neudělali. Náš celek byl nalosován opět do skupiny smrti k takovým favoritům turnaje, jako je SK Skrýšov, Starka nebo Rychlá rota. Bylo tedy předem jasně dané, že si náš celek projde pekelnou zkouškou. Naši hráči/ky se rvali o každý balon a nejlepší bodový i herní výsledek předvedli proti týmu Chaotics, jenže ani tehdy štěstěna nepřála a z utkání jsme odešli bez bodu, byť k němu bylo zvláště ve druhém setu velmi blízko. Konečné šesté místo ve skupině sice znamenalo brzký konec na turnaji, ale věřím, že volejbalisté z VT AGU nabrali opět nové zkušebnosti při soubojích s těmi, co vévodí amatérskému volejbalu v okolí Jihlavy. Nezbýdá než se pokusit napravit si reputaci na domácím halovém turnaji.
První turnaj  - obrázek

První turnaj - obrázek

Již tuto sobotu zajíždí vybraná sestava VT AGU na první letošní turnaj do Jihlavy. Hned na startu nové sezony, náš tým změří své síly s těžkými soupeři na tradičním velikonočním volejbalovém turnaji, který pořádá DDM Jihlava v hale Modeta na ul. Okružní. Jedná se o jubilejní 20. ročník. Začíná se v 8:30 rozlosováním. Popřejme tedy naším hráčům hodně zdaru a kdo bude mít zájem může přijít i zafandit.
Seznam týmů APRIL CUP - obrázek

Seznam týmů APRIL CUP - obrázek

Dnes odtájníme konečně seznam týmů, které si zahrají na 1. ročníku halového volejbalového turnaje APRIL CUP 2012. Tak pojďmě pěkně podle abecedy:

 

 

  • Family
  • TC Vysočina Jeclov
  • Mach a Šebestová
  • VAS(Marek Hurda tým)
  • VT AGU black
  • VT AGU red
Termín APRIL CUPu potvrzen - obrázek

Termín APRIL CUPu potvrzen - obrázek

Dnes byl definitivně potvrzen termín konání halového volejbalového turnaje APRIL CUP. V loucké sokolovně tak změří síly při volejbalovém zápolení týmy v sobotu 21.4.2012.
PALAČINKOVÝ TURNAJ (5. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

25.4.2020 - JEŽEK CUP (8. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

?.6.2020 - BATELOVSKÁ SMEČ (13. ročník)
Batelov (kurty antuka)

?.6.2020 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (?. ročník)
Zbýšov okr. Vyškov (kurty písek)

?.7.2020 - TURNAJ O HVĚZDU JECLOVA (10. ročník)
Jeclov (kurty antuka)

1.8.2020 - TRADIČNÍ TURNAJ (20. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

5.9.2020 - AGU CUP (10. ročník !!!)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.10.2020 - O POHÁR MĚSTA SKUTEČ (11. ročník)
Skuteč (městská sportovní hala)

?.12.2020 - VÁNOČNÍ TURNAJ (8. ročník)
Třešť (městská hala)
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one