slavíme 10 LET NA SAKU     

2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou
Tým smečařů třetí... - obrázek

Tým smečařů třetí... - obrázek

Jak jsme již včera informovali, zahrálo si trio našich hráčů(Mára, Fanda, Míra + Verča j.h.) pod hlavičkou celku Smečaři volejbalový turnaj pořádaný VŠPJ v hale Start v Jihlavě. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin po třech týmech. V základní skupině Smečaři první zápas vyhráli a druhý se zkušenými profesory prohráli a to dost vysoko.

V semifinále se pak družstvo pod vedením Ondřeje utkalo s prvním celkem z druhé skupiny. Po velké bitvě se muselo rozhodovat až ve třetím setu, kdy se radovalo šťastnější druhé družstvo. Smečaři si tak mohli zkusit, alespoň boj o bronzovou pozici.

V posledním utkání se Smečaři vybičovali k nejlepšímu výkonu a diváci byli svědky urputného boje proti týmu Puma. Opět rozhodoval až třetí set, kde ukázali Smečaři velkou morální sílu a z nepříznivého stavu se dokázali tentokrát vymanit a urvat blokem Fandy, pěkné třetí místo na turnaji.

Zhodnocení sezóny 2011 a plány pro rok 2012 - obrázek

Zhodnocení sezóny 2011 a plány pro rok 2012 - obrázek

Vážení spoluhráči a partneři našeho volejbalového oddílu VT AGU Sokol Luka n. Jihlavou, máme za sebou druhou sezonu a tak se sluší a patří provést bilanci za uplynulý rok.

 

Rok 2011 byl pro náš volejbalový oddíl celkem bohatý na události. Na jaře dochází k navázání spolupráce s místní TJ Sokol. Otevírá se nám tak možnost trénovat za chladného počasí v sokolovně, ale účastníme si i jarní brigády na kurtech a získáváme možnost užívat i antukového hřiště.

 

Během roku se účastníme třech turnajů: v Jeclově (3.a 4. místo), domácího v Lukách (1. a 2. místo) a mikulášského turnaje v Jihlavě(16. a 17. místo) a to vždy v počtu dvou družstev. Což dokládá, jak se naše základna hráčů rozšířila.

 

Celkem se objevilo na trénincích 28 hráčů, ne však všichni měli možnost trénovat pravidelně a tak se vykrystalizovalo zdravé jádro týmu(cca 15 lidí).  Osu družstva tvoří především hráči/ky, které mají vysokou procentuální účast na tréninkách. Mezi ně patří především Mára(99%), Míra(96%), Míša(96%), Tomáš B.(81%), Karel V.(75%), Lenka B. (75%), Yaris(71%), Fanda(69%), Lord(69%) a Jarka V.(65%).

 

Organizačně náročný byl pro nás především domácí turnaj AGU Cup. Vše se nám nakonec i za slabší účasti družstev podařilo zdárně dotáhnout a dík patří především všem dobrovolníkům, kteří pomohli při technickém zajištěné zázemí.

 

V září vyrážíme na naše první třídenní soustředění do Řásné, které se vydařilo a všichni si jej pochvalovali. Na podzim ještě následuje III. Oficiální sraz a vánoční besídka.

 

Závěrem chci říci, že jsem spokojený s tím, že se nám oproti předešlému roku podařilo vhodně doplnit naše družstvo. Tréninky se již konají za větší účasti a hlavně na kvalitních hřištích. Povedlo se zlepšit hru i kvalitu jednotlivců. Dokázali jsme získat první úspěchy avšak zažít i konfrontaci se silnějšími oddíly. Máme dobře nastartováno, ale je potřeba získávat další zkušenosti a neustále na sobě pracovat.

 

Pro rok 2012 chceme stabilizovat hráčský kádr a přivést jednu kvalitní volejbalistku. Chystáme pravidelný sraz a opět i letní soustředění. Budeme se chtít zúčastnit ještě více turnajů, a to již po třetí v Jeclově a u nás v Lukách. Rovněž chceme zkusit turnaj v Jihlavě a chceme zkusit štěstí například v Brtnici, Smrčné, případně v Batelově či Řásné. Již v únoru zvažujeme organizaci halového turnaje v loucké sokolovně.

Poslední trénink roku 2011 - obrázek

Poslední trénink roku 2011 - obrázek

Milé spoluhráčky a spoluhráči, ve čtvrtek 29.12.11 se uskuteční v sokolovně od 17hod. poslední trénink tohoto roku. Přijďte se rozloučit s touto jistě úspěšnou sezonou a naposledy zasmečovat a zabodovat. Dopink na posilněnou povolen. Něco bude uvolněno i z oddílové pokladny. Těším se na hojnou účast.

Mára

Upravené logo VT AGU - obrázek

Upravené logo VT AGU - obrázek

Vzhledem k tomu, že jsme vstoupili do TJ SOKOL Luka nad Jihlavou, pozměnili jsme i logo našeh oddílu. Můžete ho vidět na úvodní stránce pod menu vlevo dole.
Fotky z mikulášského turnaje - obrázek

Fotky z mikulášského turnaje - obrázek

V rubrice Fotogalerie si můžete prohlédnout pár čerstvých snímků z mikulášského turnaje DDM v Jihlavě. 
Mikulášský turnaj je za námi - obrázek

Mikulášský turnaj je za námi - obrázek

V sobotu 3.12.2011 se naše dva týmy dočkaly pořádného křestu ohněm. Po úspěšném účinkování na turnajích v Jeclově a v Lukách jsme tentokrát pořádně narazili a vybrali jsme si tzv. nováčkovskou daň.

Celý turnaj jsme museli polykat hořké pilulky v podobě jednotlivých proher. Nutno podotknout, že to na druhou stranu nebyly obzvlášť velké debakly a nějaké body se podařilo soupeřům ukořistit. Avšak nervozita a psychická nepřipravenost vedla ke špatnému hernímu projevu i výsledkům.

I přes všechny špatné stránky se našlo jedno ocenění, které náš oddíl získal a to cenu pro nejstaršího hráče turnaje, kterou obdržel náš Karel V. I my mu gratulujeme a přejeme, aby mu vydržela chuť do hry.

Každopádně byl tento turnaj pro všechny naše hráče ohromná zkušenost a ukázal, že je potřeba dál na sobě pracovat a zlepšovat se. Podrobnější report a snímky přineseme později.

 

Reportáž ze soustředění - obrázek

Reportáž ze soustředění - obrázek

O víkendu proběhlo první soustředění VT AGU SOKOL Luka nad Jihlavou na Řásné v areálu místního TJ. Kdo má zájem může si přečíst krátkou zprávu v rubrice Reportáže. Časem přibudou i nějaké fotky.
Soustředění na Řásné - obrázek

Soustředění na Řásné - obrázek

V termínu od 16.9. do 18.9.2011 se uskuteční soustředění volejbalového týmu VT AGU SOKOL Luka n. Jihlavou a to v areálu TJ Řásná. Ubytování je zařízeno v budově u kurtů, rovněž bude k dispozici nějaké občerstvení a možnost výletů či volejbalu na místních kurtech. Všechny naše hráče a jejich blízké srdečně zveme.
AGU CUP je za námi... - obrázek

AGU CUP je za námi... - obrázek

V sobotu 10.9.2011 se uskutečnil 1. ročník volejbalového turnaje AGU CUP v Lukách nad Jihlavou. Jménem pořadatele děkuji všem kdo se podíleli organizačně na tomto turnaji a samozřejmě i zúčastněným týmům. Podrobnější report z této akce a fotodokumentaci přineseme v nejbližší době. Proto sledujte naše webové stránky.

Mára

VT AGU Sokol Luka n. Jihlavou

PALAČINKOVÝ TURNAJ (5. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

25.4.2020 - JEŽEK CUP (8. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

?.6.2020 - BATELOVSKÁ SMEČ (13. ročník)
Batelov (kurty antuka)

?.6.2020 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (?. ročník)
Zbýšov okr. Vyškov (kurty písek)

?.7.2020 - TURNAJ O HVĚZDU JECLOVA (10. ročník)
Jeclov (kurty antuka)

1.8.2020 - TRADIČNÍ TURNAJ (20. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

5.9.2020 - AGU CUP (10. ročník !!!)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.10.2020 - O POHÁR MĚSTA SKUTEČ (11. ročník)
Skuteč (městská sportovní hala)

?.12.2020 - VÁNOČNÍ TURNAJ (8. ročník)
Třešť (městská hala)
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one