slavíme 10 LET NA SAKU     

2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou
stažený soubor (1).jpg
Po těžkém boji v derby utkání s Tenisty se AGU tým raduje a slaví druhé místo. Volejbalisté VT AGU šli do utkání již s jistotou, že titul nezískají , neboť Blumy porazily 4. Pralesní a odskočily na kýžené 3 body, které jim zaručovaly mistrovský titul. Loučtí volejbalisté však museli udělat v utkání s Tenisty minimálně 2 body tedy zvítězit 3:2 na sety. Hrozilo totiž, že v posledním utkání je ještě může v případě neúspěchu předehnat v tabulce tým Rošťáků. VT AGU si byl vědom, že před ním stojí outsider a začal takřka profesorsky. Tenisti hrající uvolněně se do svého soka pustili s chutí a bez zbytečných nervů. Viděli jsme tak trápení AGUánů, kteří nakonec po vyrovnané koncovce první sady, tuto hru v závěru ztratili. Tenisti pak ovládli děj druhého setu a náhle poskočili do dvousetového trháku. To značně znervóznilo domácí VT AGU, kteří nyní potřebovali otočit na 3:2 a již neprohrát ani jeden set! A tak se AGU tým vrhl za nelehkým úkolem. Sice to byl nepohledný výkon takřka vydřený, ale vůle po vítězství, zkušenosti a týmový duch nakonec slavily úspěch. VT AGU se podařil heroický výkon a otočil nepříznivý stav vývoje utkání na vytoužené vítězství 3:2, které mu zaručilo nakonec skvělé druhé místo. Domácí volejbalisté si tak dali pěkný dárek k 5. výročí své existence.

Výsledek: VT AGU vs. TENISTI 3:2 (22:25, 15:25, 25:17, 25:16, 15:8)
Sestava: Máša, Petr B., Mára, Jirka, Nikča, Yaris
Logo loucké ligy 2. ročník2.jpg
O nadcházející sobotě odehraje VT AGU poslední zápas letošního ročníku LPL a to proti outsiderovi Tenistům. Papírovým favoritem tak bude AGU tým, kterému v současné době patří druhá příčka v tabulce. Podle tabulky tedy jasná záležitost, avšak před AGU týmem je svazují povinnost a to vyhrát 3:0 přinejhorším 3:1. Jedině zisk tří bodů zajistí VT AGU nejhůře stříbrnou příčku. Pokud by však dosavadní lídr Blumy prohrál 0:3 anebo 1:3 může se AGU tým radovat na základě lepšího poměrů setů z vítězství 2. ročníku LPL: O motivaci tak není nouze, povinnost zvítězit však může být svazující. Uvidíme jak se domácí celek s těmito faktory popasuje a na jaké místě nakonec zakončí letošní vystoupení ligou.
Logo loucké ligy 2. ročník2.jpg
V poslední lednovou sobotu se uskuteční již 6. kolo letošního ročníku LPL. Domácí celek VT AGU čekají nelehká utkání a to s lídrem tabulky BLUMAMI a nepříjemnou 4. PRALESNÍ. První duel s favoritem bude jistě velmi náročný, ale Loučtí jsou si vědomi, že musí hrát na 100%, aby mohli soupeře porazit a udržet si ho v kontaktu na špici tabulky. Jedině body mohou VT AGU zachovat ve hře o titul. Což může být na jednu stranu svazující.

Naopak druhý duel by měl být podle pohledu na tabulku jednoznačný, avšak domácím volejbalistům se doma tradičně proti 4. Pralesní nedaří. "Mají nepříjemný styl útoku středem a to nám dělá problémy. Musíme si na to dát pozor a navíc Třešť hraje dobře v poli, kde mají velký pohyb a mrštnost." sdělil vedoucí týmu Mára.

Jak si povede VT AGU v těchto veledůležitých duelech se můžete přijít přesvědčit na vlastní oči v sobotu 31.1. do sokolovny od 14:00.
trio.jpg
Přelom roku přináší pravidelné změny v kádru VT AGU a ani letos tomu není jinak. Z týmu odchází po roční anabázi LADA a to především kvůli časovému vytížení. Vzhledem k pracovním a dalším aktivitám by nemohla volejbalu věnovat tolik, kolik by si představovala. Další tentokrát snad dočasný odchod se týká MÍŠI, která se bude věnovat za nedlouho mateřským povinnostem. VT AGU se tak snažil najít náhradu za odcházejicí nahrávačky a našel ji v podobě mladé NIKČY. Ta se jeví jako talent s dobrým přístupem a tudíž ji byla dána šance. Niky se od začátku roku stává plnohodnotnou členkou týmu AGU.
hala2.jpg
Na druhém ročníku Vánočního turnaje v Třešti se našemu týmu podařilo obsadit velmi pěkné 5.místo(stejné jako loni). A to mohlo být ještě lepší, pokud by VT AGU neztratil 3 míče v základní skupině a nepřišel tak o možnost startovat ve finálové TOP 4. Ve skupině o 5.-8.místo si počínal loucký celek suverénně a smetl i celek BLUM(pozn. současný lídr LPL). Podrobnější výsledky a snímky přineseme později. Další hráči VT AGU startující v týmu pod trefným názvem "MIX" obsadili 10.místo, když i jim smolně utekla skupina o 5.-8.místo o dva míče.
Pozvánka.jpg
Ihned po svátcích nebude družstvo VT AGU lenit a vyrazí snad získat ještě nějaký dodatečný dárek v podobě pěkného umístění na Vánočním turnaji v Třešti. Připomeňme, že se jedná o druhý ročník a na tom úvodním si vedl VT AGU obstojně a získal pěkné 5. místo. Letos bude počet startujících týmů rozšířen a jistě bude i větší konkurnce v bojích o první tři příčky. Do turnaje vysílá celek VT AGU 1 a půl týmu. Jak je tomu možné? Jeden tým bude startovat klasicky pod hlavičkou VT AGU LnJ a to v následující sestavě:

Jirka, Petr B., Karel V., Tomáš, Yaris, Jana(j.h. Tenisti), Lenka B.

a druhý tým MIX(který je složen z hráčů ex-4.PRALESNÍ a TENISTŮ) bude doplněn i o hráče z VT AGU a to Máru, Kabise a Fandu.
i000005537-brtnice-3_5178dd71a5c2c.jpg
V sobotu se náš tým VT AGU, posílen o dva hostující hráče Davida z týmu Tenistů a Ivu z týmu Srdcařů, zúčastnil Burčákového turnaje v nedaleké Brtnici. I přes těžký los v základní skupině se podařilo uhrát senzační remízu se STARKOU a postoupit do další fáze turnaje. Ve skupině o 9.-12.místo jsme obsadili solidní 10. místo. Podrobnější report, snímky a výsledky z turnaje přineseme tento týden.

Sestava: Jirka, Tomáš, Karel V., Mára, David(j.h. Tenisti), Yaris, Iva(j.h. Srdcaři)
Pořadí Brtnice.jpg
PALAČINKOVÝ TURNAJ (5. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

25.4.2020 - JEŽEK CUP (8. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

?.6.2020 - BATELOVSKÁ SMEČ (13. ročník)
Batelov (kurty antuka)

?.6.2020 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (?. ročník)
Zbýšov okr. Vyškov (kurty písek)

?.7.2020 - TURNAJ O HVĚZDU JECLOVA (10. ročník)
Jeclov (kurty antuka)

1.8.2020 - TRADIČNÍ TURNAJ (20. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

5.9.2020 - AGU CUP (10. ročník !!!)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.10.2020 - O POHÁR MĚSTA SKUTEČ (11. ročník)
Skuteč (městská sportovní hala)

?.12.2020 - VÁNOČNÍ TURNAJ (8. ročník)
Třešť (městská hala)
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one