slavíme 10 LET NA SAKU     

2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou
V zimě chodíme trénovat do Sokolovny v Lukách, ale vzhledem k osobním povinnostem nás moc není. Vše se začíná lámat až s jarem. Do týmu přichází noví hráči a to Soňa a Pája. Rovněž s náma jako hosté trénují i další 4 hráči.

Tréninky se ustálily na konkrétní dny, účast je hojná a je vidět pokrok ve hře. Chystáme se na II. ročník volejbalového turnaje v Jeclově. Navíc zahajujeme spolupráci s TJ Sokol Luka nad Jihlavou, takže začínáme trénovat na kurtech v Lukách. Konečně tak máme kvalitní zázemí.

Koná se také druhý oficiální sraz, který je spojen s oslavou 1 roku VT AGU. Do týmu přichází opět noví hráči Fanda, Lucka, Lord. Někteří také končí Lenka P..

Na II. ročníku volejbalového turnaje nasazujeme dva naše týmy. Získáváme bronzové medaile a pohár a rovněž pěkné čtvrté místo. Hned se chystáme na další turnaj tentokrát u nás na domácím kurtu.

Na turnaji AGU CUP na domácím kurtu v Lukách získáváme zlatý pohár a stříbrný za první dvě místa. Organizačně jsme zvládli uspořádat první přípravný ročník.

Poprvé vyrážíme i na víkendové soustředění. Zvolili jsme ideální místo a to ubytovnu TJ Řásná(u Telče), kde jsou k dispozici i tři kurty. Soustředění se vydařilo nad očekávání.

Náš poslední turnaj v této sezóně je v hale na Modetě v Jihlavě. Účastní se jej 17 celků, které jsou velmi zkušené a herni na výši. Procházíme si turnaj spíše jako nováček a moc se oběma našim celkům nedaří. Celkové umístění je bídné, ale zkušenosti s velkým turnajem k nezaplacení.

Rok 2011 zakončujeme vánoční besídkou v sokolovně.

11.04.2011 14:36:32
markrot
PALAČINKOVÝ TURNAJ (5. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

25.4.2020 - JEŽEK CUP (8. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

?.6.2020 - BATELOVSKÁ SMEČ (13. ročník)
Batelov (kurty antuka)

?.6.2020 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (?. ročník)
Zbýšov okr. Vyškov (kurty písek)

?.7.2020 - TURNAJ O HVĚZDU JECLOVA (10. ročník)
Jeclov (kurty antuka)

1.8.2020 - TRADIČNÍ TURNAJ (20. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

5.9.2020 - AGU CUP (10. ročník !!!)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.10.2020 - O POHÁR MĚSTA SKUTEČ (11. ročník)
Skuteč (městská sportovní hala)

?.12.2020 - VÁNOČNÍ TURNAJ (8. ročník)
Třešť (městská hala)
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one