slavíme 10 LET NA SAKU     

2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou

Na kus řeči s Márou...

Na kus řeči s Márou... - obrázek

Na kus řeči s Márou... - obrázek

Otázka č.1: Jak se vyvíjí zimní příprava v tělocvičně?
Ahoj, předem chci pozdravit všechny návštěvníky našich webových stránek. Na zimní přípravě jsem se dohodli již někdy v listopadu loňského roku na našem 1. srazu. Tehdy jsme však netušili, jaké problémy nastanou při vyjednávání s vedením louckého Sokola. A to jsme uvažovali, že do této organizace vstoupíme. Na druhou stranu musím poděkovat Kájovi B. za ochotu a vytrvalost při dolování rozpisu a klíčů. V současné době ještě nejsou všechny podmínky doladěny. Nicméně jsme pár tréninků v sokolovně absolvovali. Moc spokojený se zimní přípravou, ale nejsem. Trénuje se nepravidelně a tréninky jsou poznamenány malou účastí. Což je ovlivněno nejen marodkou členů, ale i pracovním vytížením. Naštěstí jsme stále při chuti a podle mne došlo i ke zlepšení ve hře.
 
Otázka č.2: Chystáte nějaká přátelská utkání?
V nejbližší době asi ne. Sice jsme se snažili navázat kontakt s jedním louckým volejbalovým oddílem, ale spolupráce byla po dvou tréninkách ukončena. Důvody tu nebudu popisovat, každý z hráčů měl možnost se k tomu vyjádřit. Budeme se soustředit spíše na sehrání se, abychom byli připraveni na letošní 2. ročník turnaje v Jeclově. Tam si budeme moci vyzkoušet naši sílu proti jednotlivým soupeřům.
 
Otázka č. 3: Co říkáš na to, že jsi byl jmenován vedoucím týmu?
(úsměv)….velice mě to potěšilo, ale je to zároveň veliká odpovědnost. Spoluhráči mě vybrali do této funkce na loňském turnaji v Jeclově. Mohu říci, že už mám s touto funkcí nějaké zkušenosti, jelikož jsem zastával vedoucího oddílu v hokejbalu.
                                                                                                                                                                
                                                                       
Otázka č. 4: Jsi spokojen se současnou sestavou týmu?
Na začátek chci říct, že jsem rád, že vůbec tento tým vzniknul a funguje. V týmu je dobrý duch a pohoda. Jsme dobrá parta a na tom je třeba stavět. Někteří jsou samozřejmě lepší, jiní zase horší, ale všichni jsou pro tým důležití a jsou jeho součástí! Každopádně bych přivítal ještě 2-3 nové členy, kteří by měli čas hlavně na pravidelný trénink. A hodně stojíme o získání Petra, který s námi již trénoval a je zde zatím na hostování.
 
Otázka č. 5: Jak často chodíte trénovat?
Teď v zimě jsou to nepravidelné tréninky. Což nás samozřejmě mrzí. V anketě bylo rozhodnuto, že budeme chodit trénovat jednou týdně v sobotu odpoledne, ale v tento den jsou v sokolovně často kulturní akce, což nás omezuje. Snažili jsme se chodit i v týdnu(pondělí, čtvrtek, pátek), ale to nás zase chodilo tak 3na3 či 3na4, což je pro nás nevyhovující a proto jsme ponechali v platnost pouze soboty. Snad se s oteplením podaří trénovat častěji a v hojnějším počtu.
 
Otázka č. 6: S kým se Ti nejlépe hraje?
To je složitá otázka….ale v poslední době mi seděla útočná spolupráce s Mírou. Taky mi vyhovuje na nahrávce Yaris, což je zkušená kvalitní nahrávačka. Dobře se mi hraje například i s Tomem a hlavně bych uvítal pravidelnou spolupráci s Petrem, kterého chceme získat na přestup.
 
Otázka č. 7: Plánujete nějaké letní soustředění?
To je takové moje přání, jet někam s týmem na rekreaci, ale moc v realizaci nevěřím. Každopádně by to byla legrace a ještě bychom utužili kolektiv. Problémem je sladit termín vyhovující pro všechny, navíc někteří mají i další závazky. Můžu však říct, že určitá část týmu plánuje sjet Vltavu. Každopádně chceme pravidelněji chodit na hřiště do Otína a jistě se po hraní najde čas i na nějakou tu akcičku:o)
 
Otázka č. 8: Kdo si myslíš, že je největší hvězda týmu?
Termín „hvězda“ nemám rád. Ale mezi kvalitní hráče našeho celku bych zařadil určitě oba Káji, Yaris a prostě všichni jsou pro náš tým nepostradatelní! Hrajeme totiž týmově, nikoliv na hvězdy.
 
Otázka č. 9: Jak se Ti líbil první sraz VT AGU?
První sraz se podle mého vydařil. Účast byla velká a řekli jsem si co a jak dál. Něco se podařilo jiné ne. Každopádně jsem si ten večer užili i s koncertem v Koutech. Již chystám další srazík a tentokrát na něm chci uskutečnit volbu kapitána a jeho zástupců.
 
Otázka č. 10: Jsi pro zakoupení jednotných dresů? Jak by sis je představoval?
Určitě bych uvítal společné dresy. Jednak pro turnaje a také pro lepší reprezentaci týmu. Co vím tak se teď mezi hráči řeší čísla, jmenovky a velikosti. Už máme i grafický návrh a oslovili jsem s poptávkou několik firem. Podle mne by trika měla být modrá v návaznosti na web a logo. Písmo by bylo bílé, přičemž na zádech by bylo v pořadí následující – jmenovka, číslo, název týmu a na přední straně malým písmem vlevo na hrudi VT AGU.
                                                                        
                                              
Děkuji za rozhovor a měj se fajn.
                                                                                                    
Yaris
 
08.03.2011 10:31:00
markrot
PALAČINKOVÝ TURNAJ (5. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

25.4.2020 - JEŽEK CUP (8. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

?.6.2020 - BATELOVSKÁ SMEČ (13. ročník)
Batelov (kurty antuka)

?.6.2020 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (?. ročník)
Zbýšov okr. Vyškov (kurty písek)

?.7.2020 - TURNAJ O HVĚZDU JECLOVA (10. ročník)
Jeclov (kurty antuka)

1.8.2020 - TRADIČNÍ TURNAJ (20. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

5.9.2020 - AGU CUP (10. ročník !!!)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.10.2020 - O POHÁR MĚSTA SKUTEČ (11. ročník)
Skuteč (městská sportovní hala)

?.12.2020 - VÁNOČNÍ TURNAJ (8. ročník)
Třešť (městská hala)
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one