slavíme 10 LET NA SAKU     

2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou

Rozhovor s hlavním pořadatelem AGU CUPU Márou

foto Mára.jpg
Před námi je již v pořadí čtvrtý ročník turnaje AGU CUP, který se stává pomalu tradicí na začátku září v Lukách nad Jihlavou?
Ano, máte pravdu. Již jsme termín pevně ukotvili, aby všichni startující počítali, že turnaj v Lukách je vždy první zářijovou sobotu. To, že se uskuteční 4. ročník, hovoří o dobře odvedené práci celého organizačního kolektivu a volejbalového oddílu AGU. Zkrátka volejbal k Lukám neodmyslitelně patřil, patří a bude patřit. Snad nám bude finanční doba nakloněna, lidi sem budou jezdit a vydrží nám organizační nadšení. I když si říkám, že to každý rok „zabalím“, přeci jen pokračujeme opět dále.
 
Co pořadatelé přichystali pro tento rok? Budou nějaké novinky?
No, tak já osobně budu po úrazu, pouze přihlížet a koordinovat průběh turnajeL…ale z té veselejší stránky, připravili jsme nové zázemí v podobě dvou šaten hned vedle kurtů. Letos umístíme na informační tabuli přehled medailistů za uplynulé ročníky. Jídlo si budou moci návštěvníci turnaje vychutnat ve zbrusu nových talířích, kávičku v nových hrnečcích a k dispozici budou i nové příborové sety. Plánujeme rovněž novinku při zahajovacím ceremoniálu turnaje, to je zatím tajemství. Snažíme se ještě narychlo pořídit druhou novou síť na druhý hrací kurt, snad to stihneme. Každým rokem pořizujeme nové poháry pro první tři celky.
 
Kolik týmů bude letos startovat na kurtech v Lukách? Chystáte opět navýšení družstev?
Letos jsme se rozhodli pokračovat v loňském modelu s deseti celky, což je na dva kurty podle mne maximální kapacita. Sice padly návrhy udělat turnaj na třech kurtech, ale je to organizačně složitější a tak jsme spíše vsadili na ověřenou jistotu. V tomto roce oslovujeme tradiční účastníky, ale příští rok, bychom rádi v rámci jubilejního 5. ročníku trochu okysličili zavedenou sestavu. Samozřejmě se budeme snažit neoslovené týmy zvát ob rok a nezanevřeme na jejich účast. Pokud nikdo z pozvaných neodmítne, bude jediným nováčkem turnaje celek TENISTŮ z Luk nad Jihlavou.
 
Jak se na turnaj připravuje domácí volejbalový oddíl?
Letos je to taková nemastná sezóna. Jednak poznamenaná mým zraněním, ale nenaplněnými cíli, nepovedenými výsledky a celkovou rozklížeností. V letní sezóně se potýkáme s pracovním vytížením a dovolenými, takže jsme některé turnaje z důvodu nenaplnění sestavy museli odhlásit. V Jeclově startoval jeden celek a nepodaří se nám postavit dvě družstva ani na domácí AGU CUP, což mrzí dvojnásobek. V současné době se nějak speciálně na turnaj nepřipravujeme, spíše máme problém přijít na trénink v početnější skupině.
 
Pozvěte na závěr čtenáře a diváky na AGU CUP 2014.
Milí čtenáři, srdečně vás všechny zvu na takřka „rodinný“ turnaj odehrávající se ve velmi přátelské atmosféře na malebných kurtech v Lukách nad Jihlavou. Turnaj začíná už v ranních hodinách a vrcholí v podvečer. Po skončení zápolení je připraveno posezení. Letos nebude chybět bohaté občerstvení a pohodlné zázemí pro návštěvníky turnaje. Přijďte podpořit místní volejbalové nadšence a všechna družstva z širokého okolí. Těšit se můžete sice na amatérský volejbal avšak nabitý emocemi, touhou po vítězství, pohodou a na poctivé výkony.
20.08.2014 14:30:49
markrot
PALAČINKOVÝ TURNAJ (5. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

25.4.2020 - JEŽEK CUP (8. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

?.6.2020 - BATELOVSKÁ SMEČ (13. ročník)
Batelov (kurty antuka)

?.6.2020 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (?. ročník)
Zbýšov okr. Vyškov (kurty písek)

?.7.2020 - TURNAJ O HVĚZDU JECLOVA (10. ročník)
Jeclov (kurty antuka)

1.8.2020 - TRADIČNÍ TURNAJ (20. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

5.9.2020 - AGU CUP (10. ročník !!!)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.10.2020 - O POHÁR MĚSTA SKUTEČ (11. ročník)
Skuteč (městská sportovní hala)

?.12.2020 - VÁNOČNÍ TURNAJ (8. ročník)
Třešť (městská hala)
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one