VOLEJBALOVÝ TÝM AGU     
 
 
2010 - 2021
TJ Sokol Luka nad Jihlavou

V této rubrice naleznete profily našich hráčů a jejich krátkou charakteristiku.  

Hynek.jpg
Hynek je novou mladou a nadějnou krví VT AGU. Přichází do týmu v těžkém období, kdy se skládá nová sestava a to na podzim 2020. Je vysoký, hbitý a má dobrý přehled o hře. Jeho doménou jsou bloky a smeče. Umí zahrát i technické balony a je ho plné hřiště, takže nenechá žádný balon padnou zadarmo.
Yaris - obrázek

Yaris - obrázek

Funguje v týmu od založení. Její přednosti jsou nahrávka a příjem. Jedná se o univerzální hráčku s dobrým servisem.

 

Karel V. - obrázek

Karel V. - obrázek

Nejzkušenější volejbalista našeho týmu. V mančaftu je od založení. Velice šikovný univerzál, který dominuje hravně při hře v poli a umí tvrdě podávat.
Mára - obrázek

Mára - obrázek

Zakladatel VT AGU. Profiluje se spíše jako dobrý hráč v poli. Umí dobře blokovat a technicky zaútočit. Je to hecíř a motor týmu.
Šárka.jpg
Přichází do našeho týmu na sklonku roku 2016. Je to volejbalistka, která hrávala závodně za tým Dobronína. Šárka tak předstauje pro VT AGU jasné posílení na pozici nahrávačky. Jde o komplexní hráčku, která umí i zasmečovat a má tvrdý servis. Je bojovná v poli a vyznačuje se pohodovou náladou.

 

 

Ex-členové a hostující hráči týmu:

 

 

Bývalí členové: Terka, Kabis, Terka, Markéta, Máša, Michal K., Fanda, Liduška, Lenka B., Marse, Jarka st.,Verča, Lord, Rosťa, Lada, Michal, ČImi, Pája, Lussí, Míra, Lucka Kr.,Hanča,Váša, Ivča, Milan, Tomáš B., Mates, Léňa P., Fery, Sára, Luboš, Vojta, Kája B., Soňa, Jana, Andrea 

 Hostující hráči: Křenda, Tonda, Dobrouš, Michal M., Iveta, David C., Lenka C., Hana M., Míra 

Nikča.jpg
Nastupuje do týmu na začátku ledna 2015. Jedná se o mladou nahrávačku, která sice není velká vzrůstem, avšak má šikovné ruce a potenciál stát se hráčkou základního kádru. Umí číst hru na síti a rozdávat nahrávky do jednotlivých zón. Mezi její další silné stránky patří i bojovnost.
Petr B. - obrázek

Petr B. - obrázek

Nejprve v našem týmu jen hostuje, ale i přes to, že je dost časově vytížen, se stává platným členem VT AGU. Petr je vyrovnaný volejbalista, který umí dobře servírovat, přihrávat a má dobré čtení hry.
Libor.jpg
Nastupuje do AGU týmu v listopadu roku 2015. Je to sportovec tělem i duší, aby ne když působí jako tělocvikář. Je zároveň trenérem florbalistů, ale rád si zahraj i volejbal a tak jsme rádi, že jsme mezi sebou mohli přivítat fyzicky skvěle vybaveného hráče, který dominuje pohybem, má dobrou práci na síti a je velkým hecířem a pozitivním človíčkem v týmu.
Jířa.jpg
Jiřka se k nám přidává, vzhledem k absenci žen v sestavě, na podzim 2018 v rámci utkání LPL. Již s námi odehrála dva turnaje jako host v létě 2018 v Batelově a následně i v Jeclově. Sice s námi nejezdí na tréninky, protože je z Polné, ale počítáme ji již do sestavy na soutěžní utkání. Jiřka má zkušenosti z ženského volejbalu v Polné. Dokonce se pyšní zlatou medailí z louckého turnaje AGU CUP 2016 (tým Toníkovci). Jiřka je výborná polařka, bojovnice a vyrovnaná týmová hráčka.
Míra II.jpg
Z počátku s námi hraje jako host společně s Jiřkou. První turnaj v létě 2018 v Batelově. V roce 2019 pak nastupuje do AGU jako stabilní hráč. Míra je zkušený volejbalista, který hrál v Polné i oficiální soutěže. Je to dobrý a tvrdý smečař, který o hře přemýšlí a předá týmu své mnoholeté zkušenosti. Umí však kvalitě přijímat i nahrát.
Jirka.JPG
Přidává se k našemu týmu v listopadu 2013. Ihned je vzhledem ke svým herním kvalitám a zkušenostem přijat. Jirka má volejbalové zkušenosti především ze studia na VŠ. Náš tým tak po dlouhém hledání získává kompaktního a univerzálního volejbalistu, který zřejmě bude přebírat roli herního lídra.
Kabis - obrázek

Kabis - obrázek

Přichází do týmu v červenci 2012. I když už s náma dříve trénoval jako hostující hráč v sokolovně. Jedná se o zkušeného hráče, který ovládá většinu míčových sportů. Svými zkušenostmi dokáže hru uklidnit, ale i zahrát překvapivý úder.
Terka J..png
V březnu 2017 přichází do našeho týmu po Šárce i další ostřílená volejbalistka se zkušenostmi ze závodního volejbalu a to TERKA. Má zkušenosti z mládežnických volejbalových družstev ŠSK Demlova Jihlava. Terka má výborný pohyb v poli, bojovnost, umí číst hru a umí i zatúočit proti soupeři smečovaným balonem.
Markéta.png
V květnu 2016 přichází do volejbalového týmu AGU další nahrávačka MARKÉTA. Markétiny silné stránky jsou bojovnost, dobrá nahrávka a přehled.
Máša.jpg
Přichází do našeho týmu v listopadu 2012 nejprve jako hostující hráč, ale postupně mění své angažmá v přestup. Máša má zkušenosti s beachvolejbalem a rovněž hrává v jednom týmu ve Větrném Jeníkově. Jedná se o volejbalového dříče s klidnou hlavou. Svou výšku využívá při blocích.
Michal K..jpg
Nastupuje do našeho volejbalového oddílu v listopadu 2015. Je to hráč se zkušenostmi z mládežnického rekreačního volejbalu v Lukách a oklikou přes jiné míčové sporty se opět dostává k volejbalu. Jeho doménou je přehled, bojovnost v poli, umí dobře pracovat na síti a jeho předností je hecování a uklidnění spoluhráčů.
Liduška.jpg
Přichází v září 2016 nejprve jako hostující hráč na tréninky. Původně hrála za tým Jihlavská soda, Neponaučitelní, All stars. Postupně se stává členem našeho týmu a zapojuje se do LPL za tým AGU Red. Liduška se vyznačuje bojovností a dobrým pohybem. Má dobrý servis. Umí spoluhráče povzbudit a motivovat.
Fanda - obrázek

Fanda - obrázek

Přichází do týmu v červnu 2011. Tento hráč má své přednosti především v podání, bojovnosti a objetavosti. Žádný míč pro něj není ztracený.

Lenka B. - obrázek

Lenka B. - obrázek

V týmu je od založení. Mezi její přednosti patří podání a nahrávka. Umí připravit kvalitní nahrávku pro smečaře.
Marcela.jpg
Přichází do týmu v dubnu 2015. Její přednosti jsou v bojovnosti, příjmu a pohyblivosti. Umí dobře rovněž nahrát či servírovat. Je to bojovnice, která se snaží hrát míč dokud nespadne na zem. Má za sebou určité volejbalové zkušenosti z předešlých angažmá.
Jarka st. - obrázek

Jarka st. - obrázek

Funguje v týmu od založení. Zkušená volejbalistka, která má vítečný postřeh a umí zahrát i reflexivně. Její kvality vyznějí především v poli.
Verča.jpg
Hráčka, která s námi začíná trénovat jako host od léta 2011. Do týmu ji přivádí Fanda. Oficiálně mění své hostování v trvalý přestup v prosinci 2013. Verča umí tvrdě podávat. Vyznačuje se bojovností, má dobrý postřeh a umí na síti jednak přihrát, ale i zaútočit.
Tom - obrázek

Tom - obrázek

Přichází do kádru až na podzim 2010. Dominuje především na síti, kde využívá svou výšku k smečovaným balonům či překvapivým útočným úderům..
Lord - obrázek

Lord - obrázek

Petr alias Lord působí v našem týmu od června 2011. Je to mrštný hráč, kterého zdobí především kvalitní nahrávka. Umí dobře číst hru a využívá svého přehledu k nečekaným zalívkám.
Rosťa.jpg
Působí v našem týmu od ledna 2014. Je to vysoký volejbalista, který má zkušenosti s volejbalem především ze studijních let, kdy hrával často za školní mančafty na turnajích a zaskakoval i za celek MINERVA Boskovice. Svou výšku umí Rosťa využít na síti, kde umí dobře zablokovat útoky soupeřů. Dále má spolehlivý servis, nahrávku a nedá žádný balon zadarmo.
Míša - obrázek

Míša - obrázek

Je v týmu od jeho vzniku. Založená spíše defensívně. Její předností je bojovnost a přihrávka.
Lada.jpg
Lada přichází do našeho týmu v létě 2013. Zvyšuje tak počet žen v našem týmu. Lada umí dobře nahrát a servírovat.
Michal.jpg
Mladý volejbalista, který začínal s volejbalem v Dobroníně. Přichází oficiálně do týmu v říjnu 2013, před tím již s námi trénoval. Mezi jeho přednosti patří bojovnost, psychická odolnost a poziční hra v poli.
Čimi.jpg
Posiluje náš tým na začátku ledna 2013. Čimi má zkušenostiz mládežníckého volejbalového oddílu v Lukách. Po čase se tak opět vrací k odbíjené. Jedná se o volejbalistu, který umí být pohyblivý a má dobrý přehled na hřišti. Na síti dokáže přečíst bleskově situaci a připravit nečekanou zalívku bloku.
Lussi - obrázek

Lussi - obrázek

Téměř na sklonku roku 2012 přichází do našeho týmu Lussi. Stává se tak vítanou posilou, jelikož žen v našem týmu není přetlak. Lucka již dříve hrávala za družstvo Dream team, takže má herni praxi a zkušebnosti s turnaji. Mezi její silné stránky patří servis, útočná hra a pohyblivost.
Pája - obrázek

Pája - obrázek

Další nová posila v týmu. Přichází opět na jaře 2011. Pavel je univerzální hráč, který má dobrý příjem, ale umí zahrát i na síti.
maximalni_sirka_1305635862_e-waignerova.jpg
Působí v roli tréninkové konzultantky od července 2013. Eva nám nabídla své bohaté volejbalové zkušenosti a mi s povděkem její nabídku přijali. Konečně tak získáváme člověka s herní praxí, který nás dokáže vést k hernímu zlepšení. Výhodou je, že je Eva pro nás novu tváří a svou neutrálností lépe uplatňuje svou trenérskou autoritu.
Lenka W. - obrázek

Lenka W. - obrázek

Přichází  na konci únoru 2012 a to v důsledku nedostatku žen v našem týmu. Její hra se vyznačuje pohyblivostí, bojovností a nahrávkou.
Hanča - obrázek

Hanča - obrázek

Připojuje se k našemu týmu až později někdy okolo podzimu 2010. Její doménou je podání. Jinak se profiluje jako hráčka spíše v defensivním bloku.
Lucka - obrázek

Lucka - obrázek

Je v našem týmu od června 2011. Sice není tak vzrostlé postavy, ale svou zarputilostí a mrštností je platnou členku našeho týmu. Navíc má tvrdé podání, vyhovuje ji spíše hra v poli než na síti.
Míra - obrázek

Míra - obrázek

Přichází do týmu během léta 2010. Opět ofensivní hráč, který si libuje v útočné fázi hry.
Váša - obrázek

Váša - obrázek

Přichází do našeho týmu v červenci roku 2011 a to jako hráč se zkušenostma z mládežnického volejbalu. Jeho předností je výška a síla při servisu a smečování.
Ivča - obrázek

Ivča - obrázek

Je první posila našeho týmu v roce 2012. Mezi její kladné herní vlastnosti patří dobrá nahrávka, smeč a pohyblivost.
Tomáš B. - obrázek

Tomáš B. - obrázek

Přichází do VT AGU v říjnu 2011. Je to univerzální hráč, který disponuje především bojovností a přehledem ve hře.
Soňa - obrázek

Soňa - obrázek

Patří mezi nové tváře v našem týmu. Přichází na jaře 2011. Soňa má ideální výšku pro volejbal, mezi její přednosti patří odehrání na síti a má proklatě nízké podání.
Janis - obrázek

Janis - obrázek

I Janča se k nám přidává v průběhu chodu první sezóny, stíhá již první turnaj v Jeclově. Je platná především v poli, umí slušně servírovat.

 

Vojta - obrázek

Vojta - obrázek

Je sportovní univerzál, který si mimo jiné velmi rád zahraje volejbal. Proto se přidal k našemu AGU týmu. Jeho předností jsou hra na síti a to jak blokování, tak i útok.
Kája B. - obrázek

Kája B. - obrázek

Kája je novější tvář v našem kádru a přišel jako posila na síť a do útočné fáze. Jeho předností je výška, kterou výborně využívá při smečích a blokování.
Mates - obrázek

Mates - obrázek

Je to mladý hráč, který přichází do našeho týmu na jaře 2011. Má velice dobrý servis, je pohyblivý a umí zahrát jak v poli tak na síti.
Léňa P. - obrázek

Léňa P. - obrázek

Přichází do VT AGU stejně jako Jana a účastní se již turnaje v Jeclově. Je kvalitní posilou do pole. Umí dobře podávat, nahrávat a svou výšku dokáže využít rovněž na síti.
26.6.2021 - COLOR CUP (1. ročník)
Chotěboř (kurty antuka)

4.8.2021 - TRADIČNÍ TURNAJ (19. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

4.9.2021 - VIP Oslava Mára 40 (11. ročník)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.12.2021 - VÁNOČNÍ TURNAJ (9. ročník)
Třešť (městská hala)
2021.png
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one