slavíme 10 LET NA SAKU     

2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou
AGU CUP 2012 - obrázek

AGU CUP 2012 - obrázek

Na svátek sv. Václava se konal na antukových kurtech v Lukách nad Jihlavou druhý ročník volejbalového turnaje smíšených družstev. Sice pořadatel ještě před zahájením nevěděl, zda nastoupí skutečně avizovaných osm týmů, ale vše bylo vzorně  připraveno k volejbalovým bojům. Počasí se na oba kurty veselo usmívalo a zahajující los rozhodnul o tom, že se v základních skupinách proti sobě utkají následující celky:

 

Skupina A: AGU Red, AGU Ptáček, Bohdalov a Megamix(pozn.: tým poskládány narychlo z dobrovolníků)

Skupina B: Family, Rychlá rota, Hranatá koule a Rošťáci

 

Podle předpokladů se ukázalo, že silnější bude skupina B hrající na kurtu č. 2. A tak naše obě družstva(Red i Ptáček) mohla nastupovat do prvních zápasů s optimistickou náladou a odhodláním dosáhnout na medailové pozice.

 

AGU Red se v prvním utkání postavili proti týmu z Bohdalova, se kterým se již někteří naši hráči setkali na letošní Batelovské smeči. V prvním setu se hra zdála býti vyrovnaná a dokonce vedli domácí „Rudí“ avšak nakonec opratě zápasu převzali Bohdalováci a dokráčeli si pro první dva body(skóre 27:40).

 

Ve druhém utkání se představil hned druhý domácí celek AGU Ptáček a na úvod ho čekal papírově snazší soupeř. Proti Ptáčkům se postavil tým Megamix, který byl složen z dobrovolníků a hráčů dalších týmů(každopádně tomuto celku patří veliké díky a klobouk dolů za nasazení). Ptáčci se nenechali překvapit a přes určité herní nesrovnalosti brali nakonec oba body(skóre 40:20).

 

Třetí utkání ve skupině nabídlo divákům opět již pomalu klasické derby týmů AGU. Utkání to bylo nervózní z obou stran, protože se každý z týmů chtěl vytáhnout a navíc se hrálo o důležité body, které měly již poodkrýt postupové pozice. Vyrovnané to bylo až do konce a každý z týmů si zaslouženě připsal bod(skóre 38:32).

 

AGU Red čekal v zákl. skupině ještě jeden soupeř a to sympatický celek Megamix. A opět byl k vidění vyrovnaný souboj. Sehranost na straně AGU Red však přinesla kýžené ovoce a tak dva body putovali na stranu AGU(skóre 40:35).

 

AGU Ptáček zakončil vystoupení v zákl. skupině proti Bohdalovu. Opět pěkný vyrovnaný volejbal. Štestí však tentokrát přálo hostujícímu celku z Bohdalova, který si odnesl výhru po skóre 27:40.

 

Následoval boj v play out a v play off.

 

Ve skupině o 5.-8.místo nastoupila proti sobě družstva: AGU Red, Rošťáci, Hranatá koule a Megamix. Nejlépe se vedlo týmu Rošťáků, kteří porazili postupně Megamix i AGU Red a obsadili 5. místo. Hned za nimi pak skončilo naše loucké družstvo Agu Red. Na 7. místě skončil celek Hranatá koule a na kulatém 8. místě pak Megamix.

 

V play off o medaile: změřily síly tyto týmy: Rychlá rota, Bohdalov, AGU Ptáček a Family. V celém turnaji jasně dominovalo družstvo Rychlé roty, které si po zásluze odvezlo zlato. Stříbro bral Bohdalov a třetí bronzovou pozici na stupních vítězů obsadili Family. Na náš domácí celek AGU Ptáček zbylo opět nepopulární bramborové 4. místo, stejně jako na předchozím turnaji v Oudoleni.

 

Konečné pořadí:

 

1. Rychlá rota

2. Bohdalov

3. Family

4. AGU Ptáček

5. Rošťáci

6. AGU Red

7. Hranatá Koule

8. Megamix

 

 

 

01.10.2012 11:14:37
markrot
PALAČINKOVÝ TURNAJ (5. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

25.4.2020 - JEŽEK CUP (8. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

?.6.2020 - BATELOVSKÁ SMEČ (13. ročník)
Batelov (kurty antuka)

?.6.2020 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (?. ročník)
Zbýšov okr. Vyškov (kurty písek)

?.7.2020 - TURNAJ O HVĚZDU JECLOVA (10. ročník)
Jeclov (kurty antuka)

1.8.2020 - TRADIČNÍ TURNAJ (20. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

5.9.2020 - AGU CUP (10. ročník !!!)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.10.2020 - O POHÁR MĚSTA SKUTEČ (11. ročník)
Skuteč (městská sportovní hala)

?.12.2020 - VÁNOČNÍ TURNAJ (8. ročník)
Třešť (městská hala)
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one