slavíme 10 LET NA SAKU     

2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou
Jeclov 2011 - obrázek

Jeclov 2011 - obrázek

Dne 13.8.2011 se uskutečnil v Jeclově již II. ročník volejbalového turnaje. Náš tým u této akce samozřejmě po loňské účasti nemohl chybět. Vzhledem k tomu, že se za rok naše hráčská základna o dost členů rozrostla, přihlásila se do turnaje dvě družstva AGU 1 a AGU 2.

 

Letošního turnaje se zúčastnilo devět družstev, která byla rozlosována do dvou skupin A, B. Naše oba celky se ocitly ve skupině B a doplnily je ještě dva týmy a to Prožízeň a Family. Druhá skupina byla o jeden tým početnější a naštěstí pro nás v ní byli i favoriti na celkové prvenství.

 

Tým AGU 1 v černých trikách pod vedením Petra nejprve změřil síly s celkem Prožízeň  a po líbivé a efektivní hře slavil první úspěch, když porazil soupeře 2:0 na sety. Následoval bratrovražedný souboj s červeným týmem AGU 2. Duel byl vyrovnaný, ale i přes to, že červení nepředváděli jako favorité nějakou super extra hru, přeci jen své kolegy zdolali zkušenostmi 2:0. Tým AGU 1 se pak oklepal a v posledním utkání základní skupiny porazil celek FAMILY jednoznačně 2:0.

 

Tým AGU 2 se v prvním zápase utkal s družstvem Family a i přes nepřesnosti a dosti značnou nervozitu dokázal vydolovat vítězství. Druhý zápas měl příchuť derby a již byl popsán výše. Ve třetím utkání základní skupiny na AGU 2 čekal tým Prožízeň . Který dokázal zúročit nedisciplinovanost a nervozitu AGU 2 a nečekaně hladce si s favoritem poradil.

 

Konečné pořadí základní skupiny B jasně deklarovalo, že na prvních dvou místech figurují naše týmy AGU 1 a 2. Což zaručovalo nejen velké překvapení, nadšení, ale hlavně postup do finálové skupiny. Kde finálový kvartet doplnily ještě týmy z Velkého Beranova a Třebíče. Naopak ostatní celky vytvořily skupinu o 5.-9. místo.

 

Tým AGU 1 ve finále trochu ztratil svůj elán a nadšení vystřídal příliš velký respekt ze soupeřů, i přes to se černí prali o každý bod. Nakonec to však nestačilo a celek pod vedením Petra obsadil velice pěkné čtvrté místo a cenu útěchy pytel brambor.

 

Tým AGU 2 se naopak ve finále zkonsolidoval a začal podávat očekávané výkony, nicméně Kájovo zranění zad, znamenalo citelné oslabení. I přes dobrou hru však tým Máry nenašel na vítěze a druhý celek recept a musel se „spokojit“ s bronzovou medailí.

 

Závěrem můžeme říct, že obě družstva týmu AGU podala velice kvalitní a pro někoho možná neočekávané výkony. Odměnou pak bylo umístění na vítečném třetím potažmo čtvrtém místě v celkovém hodnocení. 

17.08.2011 11:25:57
markrot
PALAČINKOVÝ TURNAJ (5. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

25.4.2020 - JEŽEK CUP (8. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

?.6.2020 - BATELOVSKÁ SMEČ (13. ročník)
Batelov (kurty antuka)

?.6.2020 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (?. ročník)
Zbýšov okr. Vyškov (kurty písek)

?.7.2020 - TURNAJ O HVĚZDU JECLOVA (10. ročník)
Jeclov (kurty antuka)

1.8.2020 - TRADIČNÍ TURNAJ (20. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

5.9.2020 - AGU CUP (10. ročník !!!)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.10.2020 - O POHÁR MĚSTA SKUTEČ (11. ročník)
Skuteč (městská sportovní hala)

?.12.2020 - VÁNOČNÍ TURNAJ (8. ročník)
Třešť (městská hala)
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one