slavíme 10 LET NA SAKU     

2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou

Soustředění Řásná 16.-18.9.2011

Soustředění Řásná 16.-18.9.2011 - obrázek

Soustředění Řásná 16.-18.9.2011 - obrázek

V pátek 16.9.2011 po práci usedáme do aut a vyrážíme směr Řásná. Do malebné vesničky u Telče, kde se uskuteční naše první volejbalové soustředění. Jako první přijíždí do místa areálu TJ Řásná Mára s Lenkou, Petrem B. a jejich ratolestmi. Za chvíli doráží i Míra a Míša. Asi tak za hodinku, když už je naražen sud, vítáme další posádku a to Hanču s rodinou. Pro první den jsme kompletní, ostatní dorazí po práci až v sobotu.

 

Místo soustředění bylo vybráno více než vhodně. Ubytovna se skládá ze 4 pokojů, je zde pěkná sprcha a WC pro dámy i pány, posezení u krbu. Ihned se usazujeme na terase, kde máme ideální výhled na 3 volejbalové kurty. Akorát zde hrají místní volejbalisté, tak je po očku sledujeme a porovnáváme s naši hrou.

 

Večer následuje hromadné veselí u krbu. Za příjemné hudby opékáme klobásky různých druhů, pivo a víno teče proudem a nálada je perfektní. Dochází na veselé fórky a historky, zpíváme známé songy a je zde i pokus o tanec.

 

Druhý den nás vítá krásné počasí a pomalu se probouzíme k životu. Pivečko už zase pěkně pění. Na oběd vyrážíme pěším pochodem do kempu u Velkého Pařezáku. Po té co jsou bříška plná, vracíme se zpět na základnu. Cestou potkáváme naše první posily. Přijíždí Karel V. s Jarkou st.. Po sléze doráží i zbytek osazenstva a to Yaris s Fandou a Verčou. Ve finále na kole přijíždí i Pavel. Který sklidí velký obdiv.

 

Konečně si jako správní volejbalisté jdeme i zahrát. Sice nejsme kompletní a hra je trochu kostrbatá, ale o to tady tolik nejde. Hlavně, že panuje pohodová atmosféra. Večer se opět všichni slezeme u ohníčku. Už to není druhý večer za sebou takový nehorázný mejdan, ale všichni jsou spokojení. Dost koštujeme panáčky. Po půlnoci zasyčí sud, takže primární úkol je splněn.

 

V neděli ráno následuje společná snídaně a relax po náročném večeru. Někteří si jdou zahrát nohejbal. Obdiv zde patří hlavně ženskému pohlaví. Po pauze následuje volejbal. Kolem oběda se začínáme balit a řešíme co ještě podnikneme. Vzhledem k tomu, že se zatahuje obloha a všichni jsou již unavení, vítězí myšlenka návratu domů. Po cestě se ještě zastavujeme na oběd v Hodicích a pak již zpět do svých domovů.

 

Podle mne se soustředění vydařilo. Vše se téměř snědlo a vypilo. O legraci a prima zážitky nebyla nouze. Navíc jsme utužili kolektiv.

19.09.2011 09:50:31
markrot
PALAČINKOVÝ TURNAJ (5. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

25.4.2020 - JEŽEK CUP (8. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

?.6.2020 - BATELOVSKÁ SMEČ (13. ročník)
Batelov (kurty antuka)

?.6.2020 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (?. ročník)
Zbýšov okr. Vyškov (kurty písek)

?.7.2020 - TURNAJ O HVĚZDU JECLOVA (10. ročník)
Jeclov (kurty antuka)

1.8.2020 - TRADIČNÍ TURNAJ (20. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

5.9.2020 - AGU CUP (10. ročník !!!)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.10.2020 - O POHÁR MĚSTA SKUTEČ (11. ročník)
Skuteč (městská sportovní hala)

?.12.2020 - VÁNOČNÍ TURNAJ (8. ročník)
Třešť (městská hala)
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one