slavíme 10 LET NA SAKU     

2010 - 2020
TJ Sokol Luka nad Jihlavou
Turnaj AGU CUP 2011 - obrázek

Turnaj AGU CUP 2011 - obrázek

První ročník volejbalového turnaje AGU CUP 2011 se uskutečnil na domácím kurtu TJ Sokol Luka nad Jihlavou. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy z původně plánovaných šesti. Jmenovitě AGU Red, AGU Black, Family a TC Jeclov. Menší obsazenost turnaje se určitě neprojevila na slabší výkonnosti či neatraktivnosti zápasů. Naopak veškeré duely základní skupiny byly vyrovnané. Nikdo za nikým nezaostával, avšak někdo musel být o něco lepší.

 

V základní skupině se hrál systém každý s každým na dva vítězné sety. Po odehrání těchto zahajujících duelů se vykrystalizovala tato tabulka:

 

1. AGU Red

2. TC Jeclov

3. AGU Black

4. Family

 

Pořadatel turnaje následně nachystal tzv. play off. Kdy na sebe narazil vítěz základní skupiny se čtvrtým ze zákl. skupiny. A druhý tým se utkal se třetím. Opět došlo k nesmírně vyrovnaným bojům, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Ze semifinále tak postoupili do finále vítězové a to AGU Red a AGU Black. Nejprve však diváky čekal boj o třetí místo mezi poraženými ze semifinále Family a TC Jeclov.

 

Tým Family předváděl na kurtu líbivý volejbal avšak bez finální koncovky v setech. V konečném výsledku souboje o třetí místo se tak radoval tým TC Jeclov, který těžil ze svých zkušeností a vyčkávající taktiky. Bylo tedy jasné, že Family se umístí na krásné avšak nepopulární bramborové pozici a bronzový pohár si odveze tým Jeclova.

 

Ve finále se možná nečekaně objevily oba týmy VT AGU. Rudí však svému sokovi nedali šanci a snad i únava vedla k tomu, že Černí uspokojení finálovou účastí, celkem lacino odevzdali zlato Rudým.

 

Co říct závěrem k turnaji. Vzhledem k tomu, že to byl první ročník, našly se samozřejmě nějaké drobné chybičky v organizaci. Avšak nadšení všech zúčastněných vedlo k celkové spokojenosti a dobré náladě, která byla korunována závěrečnou after party ve stanovém občerstvovacím zařízení. Ti nejotrlejší i přes zimu vydrželi do časných ranních hodin následujícího dne.

21.09.2011 11:40:09
markrot
PALAČINKOVÝ TURNAJ (5. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

25.4.2020 - JEŽEK CUP (8. ročník)
Jihlava (hala Modeta)

?.6.2020 - BATELOVSKÁ SMEČ (13. ročník)
Batelov (kurty antuka)

?.6.2020 - TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (?. ročník)
Zbýšov okr. Vyškov (kurty písek)

?.7.2020 - TURNAJ O HVĚZDU JECLOVA (10. ročník)
Jeclov (kurty antuka)

1.8.2020 - TRADIČNÍ TURNAJ (20. ročník)
Oudoleň (kurty písek)

5.9.2020 - AGU CUP (10. ročník !!!)
Luka nad Jihlavou (kurty antuka)

?.10.2020 - O POHÁR MĚSTA SKUTEČ (11. ročník)
Skuteč (městská sportovní hala)

?.12.2020 - VÁNOČNÍ TURNAJ (8. ročník)
Třešť (městská hala)
Počasí radar
Děkujeme za návštěvu a přízeň!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one